Medewerkers


MEDEWERKERS

 HOME >> ORGANISATIE >> MEDEWERKERS


Alle docenten van de Amsterdamse MAVO zijn bevoegd, hebben ruime ervaring in het onderwijs.



 

Wies Admiraal


w.admiraal@deamsterdamsemavo.nl


  • Examen secretaris
  • Decaan
  • Mentor klas 4A
  • Frans
  • VVV 3
  • Participatie

 

Michel Bogaert


m.bogaert@deamsterdamsemavo.nl


  • Voorzitter MR
  • Mentor klas 1B
  • Wiskunde
  • VVV 1/2


 

Pim Aerts


p.aerts@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 1A
  • Biologie
  • Wiskunde
  • VVV 1/2
  • VVV 3



 

Aron Borger


a.borger@deamsterdamsemavo.nl


  • Coördinator Humanistisch onderwijs
  • Mentor klas 4B
  • Geschiedenis
  • L&O
  • Aardrijkskunde

 

Amrish Badal


a.badal@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 3B
  • Economie
  • VVV 3
  • Participatie

 

Amel Bouazizi


a.bouazizi@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 2B
  • Beeldende vorming
  • CKV
  • VVV 3

Anne Puck de Boer


a.deboer@deamsterdamsemavo.nl


  • Engels
  • VVV 1/2

 

Fleur Carlier


f.carlier@deamsterdamsemavo.nl


  • MR lid
  • Beeldende vorming
  • Tekenen
  • CKV
  • VVV 3


 

Elise Fabius


e.fabius@deamsterdamsemavo.nl


  • Boekenfonds coördinator
  • Mentor klas 3A
  • Engels
  • VVV 3

 

Annemiek Hell


a.hell@deamsterdamsemavo.nl


  • NASK
  • NASK 1
  • NASK 2



Marion Kenny


m.kenny@deamsterdamsemavo.nl


  • Duits



Maarten Kooistra


m.kooistra@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 3C
  • Wiskunde
  • VVV 1/2
  • VVV 3

Klaas van Klaarbergen


k.vanklaarbergen@deamsterdamse

mavo.nl

  • Pedagogisch congierge 
  • Participatie

Jasper Leibbrand


j.leibbrand@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 1C
  • Nederlands
  • VVV 1/2
  • Participatie

Tessel Mentjox


t.mentjox@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 2A
  • M&P
  • Maatschappijkunde



 

Marieke Otten


m.otten@deamsterdamsemavo.nl


  • Zorgcoördinator
  • Nederlands
  • VVV 3


 

Kevin Quirijnen


k.quirijnen@deamsterdamsemavo.nl


  • Geschiedenis
  • Participatie

Emine Tekin


e.tekin@deamsterdamsemavo.nl


  • Coördinator maatschappelijke participatie
  • M&P
  • Maatschappijleer
  • VVV 3
  • Participatie

Liesbeth Riemens


l.riemens@altra.nl


  • Begeleider passend onderwijs

Leon Roelofs


l.roelofs@deamsterdamsemavo.nl


  • ICT coördinator
  • S&O
  • Partipatie

Kim de Rooij


k.derooij@deamsterdamsemavo.nl


  • Officemanager
  • Verzuim
  • Participatie

De Amsterdamse MAVO

Linnaeushof 48

1098 KM Amsterdam




06-16293215

info@deamsterdamsemavo.nl

Copyright @ All Rights Reserved