Docenten

 

MEDEWERKERS

HOME >> ORGANISATIE >> MEDEWERKERS

 

Alle docenten van de Amsterdamse MAVO zijn bevoegd, hebben ruime ervaring in het onderwijs en zijn overwegend eerstegraads leerkrachten.

 

 

Wies Admiraal

 

w.admiraal@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Decaan
  • Mentor klas 3B
  • Frans
  • VVV 1/2
  • VVV 3
  • Participatie

Pim Aerts

 

p.aerts@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Mentor klas 1A
  • Biologie
  • Wiskunde
  • VVV 1/2
  • VVV 3

 

 

Amrish Badal

 

a.badal@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Mentor klas 2B
  • Economie
  • VVV 3
  • Participatie

Aron Borger

 

a.borger@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Coördinator Humanistisch onderwijs
  • Geschiedenis
  • L&O

Michel Bogaert

 

m.bogaert@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Mentor klas 1B
  • Wiskunde
  • VVV 1/2

 

Marga Breij

 

m.breij@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Mentor klas 3A
  • Duits

Fleur Carlier

 

f.carlier@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Beeldende vorming
  • Tekenen
  • CKV

 

Alette van Doggenaar

 

a.vandoggenaar@deamsterdamse

mavo.nl

  • Mentor klas 2C
  • Nederlands
  • VVV 1/2

Elise Fabius

 

e.fabius@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Boekenfonds coördinator
  • Engels
  • VVV 1/2
  • VVV 3
  • Participatie

Klaas van Klaarbergen

 

k.vanklaarbergen@deamsterdamse

mavo.nl

  • Facilitair medewerker
  • Participatie

Tessel Mentjox

 

t.mentjox@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Mentor klas 2A
  • Maatschappij & Participatie
  • VVV 1/2
  • Participatie

 

 

Marieke Otten

 

m.otten@deamsterdamsemavo.nl

 

  • Zorgcoördinator
  • Nederlands
  • VVV 3

 

Nancy Rakiman

 

n.rakiman@deamsterdamsemavo.nl

 

  • NASK
  • NASK 1
  • NASK 2

 

 

Liesbeth Riemens

 

l.riemens@altra.nl

 

  • Begeleider passend onderwijs

Leon Roelofs

 

l.roelofs@deamsterdamsemavo.nl

 

  • ICT coördinator
  • Sport & Organisatie
  • Partipatie

Kim de Rooij

 

k.derooij@deamsterdamsemavo.nl

 

 

  • Officemanager
  • Participatie

De Amsterdamse MAVO

Linnaeushof 48

1098 KM Amsterdam

 

 

 

06-16293215

info@deamsterdamsemavo.nl

Copyright @ All Rights Reserved