Medewerkers


MEDEWERKERS

 HOME >> ORGANISATIE >> MEDEWERKERS


Alle docenten van de Amsterdamse MAVO zijn bevoegd en hebben ruime ervaring in het onderwijs.



 

Wies Admiraal


w.admiraal@deamsterdamsemavo.nl


  • Examen secretaris
  • Decaan
  • Frans
  • VVV 3

 

Pim Aerts


p.aerts@deamsterdamsemavo.nl


  • Coordinator mentoraat
  • Mentor klas 1A
  • Biologie



 

Amrish Badal


a.badal@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 3B
  • Economie
  • VVV 3
  • Participatie

 

Frans Beijer


f.beijer@deamsterdamsemavo.nl


  • Pedagogisch congierge 
  • Participatie

Anne Puck de Boer


a.deboer@deamsterdamsemavo.nl


  • Boekenfonds coördinator
  • Engels
  • Mentor klas 2A
  • VVV 1/2
  • VVV 3
  • Participatie

 

Elise Fabius


e.fabius@deamsterdamsemavo.nl


  • Boekenfonds coördinator
  • Mentor klas 4C
  • Engels
  • VVV 3
  • Participatie

 

Saskia Kuling


s.kuling@deamsterdamsemavo.nl


  • Trainer


 

Michel Bogaert


m.bogaert@deamsterdamsemavo.nl


  • Voorzitter MR
  • Mentor klas 1B
  • Wiskunde
  • VVV 1/2
  • VVV 3


 

Annemiek Hell


a.hell@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 4A
  • NASK
  • NASK 1
  • NASK 2



Kim op 't Land


k.optland@deamsterdamsemavo.nl


  • Beeldende vorming
  • Tekenen
  • CKV
  • VVV 3
  • Participatie



Aron Borger


a.borger@deamsterdamsemavo.nl


  • Coördinator Humanistisch onderwijs
  • Beleidsmedewerker
  • Mentor klas 4B
  • Geschiedenis
  • L&O
  • Aardrijkskunde

 

Klaas van Klaarbergen


k.vanklaarbergen@deamsterdamse

mavo.nl

  • Pedagogisch congierge 
  • Participatie

Jasper Leibbrand


j.leibbrand@deamsterdamsemavo.nl


  • Mentor klas 1C
  • Nederlands
  • VVV 1/2
  • Participatie

Marit van Elsdingen


m.elsdingen@deamsterdamse

mavo.nl


  • Biologie

Maarten Kooistra


m.kooistra@deamsterdamse

mavo.nl


  • Mentor klas 3A
  • Wiskunde
  • VVV 1/2
  • VVV 3

Irma Meerloo


i.meerloo@deamsterdamse

mavo.nl


  • Frans

Tessel Mentjox


t.mentjox@deamsterdamsemavo.nl


  • MR lid
  • Beleidsmedewerker
  • Mentor klas 3C
  • M&P
  • Maatschappijkunde




Kim de Rooij


k.derooij@deamsterdamsemavo.nl


  • Officemanager
  • Verzuimcoordinator
  • Burgerbord
  • S&O
  • Participatie
  • VVV 1/2
  • VVV 3
  • Participatie

Marieke Otten


m.otten@deamsterdamsemavo.nl


  • Zorgcoördinator
  • Nederlands
  • VVV 3
  • Participatie


 

Leon Roelofs


l.roelofs@deamsterdamsemavo.nl


  • ICT coördinator
  • S&O
  • VVV 3

Kevin Quirijnen


k.quirijnen@deamsterdamsemavo.nl


  • Geschiedenis
  • Participatie

Emine Tekin


e.tekin@deamsterdamsemavo.nl


  • Coördinator maatschappelijke participatie
  • M&P
  • Maatschappijleer
  • VVV 3
  • Participatie

Liesbeth Riemens


l.riemens@altra.nl


  • Begeleider passend onderwijs

Machteld de Vletter


m.devletter@deamsterdamse

mavo.nl


  • Nederlands
  • VVV 1/2

De Amsterdamse MAVO

Linnaeushof 48

1098 KM Amsterdam



Algemeen: 06-39593835

Verzuim: 06-16293215

info@deamsterdamsemavo.nl

Copyright @ All Rights Reserved